Design Damašková tapety spálne

220 GSM PVC elegantné dámske klasické tapety

Podrobnosti o produkte

Detaily produktu

Little Banner.png

1. Tapeta je ľahko odstrániť a ľahko zmeniť nový.

2. Ak je tapeta znečistená, môžete ju očistiť prackou, pretože je vodotesná.

3. Veríme, že najlepšia kvalita, atraktívny dizajn a rozumná cena našich výrobkov.


Spoločnosť Lanca wallcovering Limited sa zameriava hlavne na ekologické výrobky, používame atramenty s mäkkým rozpúšťadlom na zníženie úrovne VOC, aby sme udržali vysokú úroveň čiernych tapiet, naše oddelenie QC venovalo veľkú pozornosť inšpekciám, teraz našim výrobok prešiel certifikátom ISO 9001, CE, PC (NG), SGS atď., Zákazníci z celého trhu reagovali na nás s rave reviewing.as továreň, ktorá sa starala toľko o popredajný servis, mohli by sme pomôcť zákazníkom zaoberať sa problémami s kvalitou, aj keď sa zriedka stáva, chceme pomôcť našim cusotmer robiť tapety podnikania ľahko a bezpečne, Lanca wallcovering nikdy hovoriť, že kvalita je dôležitá, udržiavanie vysokej kvality je náš každodenný život. s nami peniaze v bezpečí, vaše podnikanie v bezpečí.


Lanca továreň bola založená v roku 2008, teraz má 4 výrobné linky a 70 kvalifikovaných pracovníkov, 5 miliónov rolí ročnej výrobnej kapacity , hlavne vyvážané tapety a OEM nástenné maľby do Milddle východ, Južná Ázia, Južná Amerika, Európa, Irán, Rusko a America. Naši klienti zahŕňajú agent alebo distribútor na celom svete, hotelový projekt alebo vládny projekt, verejné zábavné dekorácie atď.

 


Lanca Wallcovering Co, Ltd je jedným z najlepších dizajnérskej damaške výrobcovia a dodávatelia dverí tapety, vitajte na veľkoobchod, kúpiť lacné, a damaškové dychové tapety design od našej profesionálnej továrne.
Vyšetrovanie