Ako si vybrať tapety pre vašu obývaciu izbu

- Oct 22, 2017-

Ako si vybrať tapetu pre vašu obývaciu izbu

Obývacia izba je stredobodom vášho domova; miesto, kde sa môžete stretnúť s priateľmi a rodinou a vytvoriť trvalé spomienky. Chcete, aby vaša obývacia izba bola krásna, a napriek tomu nízka údržba, pretože je to priestor, ktorý musíte použiť na rôzne účely. Vaša obývacia izba by mala odrážať váš štýl domáceho dizajnu, rovnako ako váš životný štýl, a môže byť stále sa meniacim kulisou pre váš život.


AKO ZNAMENÁTE ŽIVÚ IZBU?


Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako osviežiť obývaciu izbu. Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť nový priestor, je čerstvý náter; dokonca aj biela farba urobí rozdiel. Ak hľadáte pre väčšiu prestavbu, skúste pridať architektonické detaily s wainscoting, odhalenie lúče, alebo reštrukturalizáciu existujúceho krbu. Vytvorenie ohniska s týmito druhmi detailov urobí z izby okamžite vzostupnú. Pozrite sa na náš najnovší dizajn pre viac fotografií a inšpirácie.


ČO TYP NÁBYTOK VÁM VLOŽIŤ DO MOJE ŽIVOTNEJ IZBY?


Pokiaľ ide o nábytok, ako čokoľvek iné, musíte zvážiť použitie a štýl miestnosti. Máte malé deti? Biele ľanové pohovky nemusia byť tou najlepšou voľbou. Používate svoju obývačku na sledovanie televízie? Možno by bolo lepšie, keby ste si na sedenie vybrali útulné sekčné stoličky. Radi sa zabávate? Uistite sa, že máte dostatok sedadiel pre veľkú hru alebo pre zábavu. Koncové stoly, konzoloví konzumenti a konferenčné stolíky prichádzajú v rôznych tvaroch a štýloch, ideálnych na zdobenie vašej obývačky v akomkoľvek štýle, ktorý si vyberiete. Skúste si vziať náš   Lanca tapety továreň získať zmysel pre to, čo štýl domáceho dizajnu je pre vás to pravé.


ČO TYP OSVETLENIA JE DOBRÝ PRE ŽIVOTNÚ IZBU?


Dobré osvetlenie je rozhodujúce pre veľký priestor obývacej izby. Svetlomety, stojace lampy a lampy na bočnom stole sú kľúčom k vytváraniu správnej atmosféry v miestnosti. Ak chcete usporiadať nábytok často, skúste začleniť veľa osvetlenia, ktoré sa ľahko pohybuje. To vám umožní vytvoriť akýkoľvek štýl, ktorý chcete s osvetlením, bez ohľadu na náladu. Ak sa vám páči viac konzistencie vo svojom domácom dizajne, zvážte investovanie do nejakého pekného závesného osvetlenia alebo dokonca lustra, aby sa vaša obývacia izba osvetlila, jasná a cítila sa ako doma.