Ako si vybrať tapety pre vašu izbu

- Sep 22, 2017-

Ako si vybrať tapetu pre vašu izbu


Samostatná jedáleň môže podporiť odvážnu voľbu tapety, takže buďte odvážni výberom farieb a vzorov a nebojte sa experimentovať. Existuje mnoho tapiet na výber, vrátane tradičných vzorov, ako sú damašky a pruhy vytvoriť elegantný pocit cez svetlé kvety alebo geometrické vzory pre modernejšie dotyk.


Ak sa rozhodnete pre tmavý dominantný tapetový dizajn, koordinujte ho s kontrastnou farbou na strope a drevom a tímom s bielym riadom a skleneným riadom, aby ste systém zdvíhali. To isté platí pre tučný výber vzoru, pretože nechcete premôcť miestnosť. Ak máte na pochybách tapetu jednu stenu funkcie a udržať zvyšok miestnosti jednoduché, ale kravatu systému spolu s podobnou tkaninou na ošetrenie okien a stolová bielizeň? pozrite sa na kolekciu tapiet a tkanín, ktoré sú k dispozícii od spoločností ako Harlequin, Sanderson a Prestigious, ktoré poskytujú koordinovaný výber.


Otvorené-plán kuchyne / jedálne sú trochu ťažšie riešiť, pokiaľ ide o výber tapety, pretože mnoho vzorov nie sú vhodné pre teplé a zaparené kuchyne. Skúste zónovanie miestnosti tapetovanie oblasti, ktorú používate ako jedálenský priestor a maľovanie alebo obklady kuchyne priestoru v doplnkovej farbe. Opäť zviazať schému spolu s tkaninou alebo kuchynskými doplnkami s použitím rovnakej farby v oboch častiach miestnosti.


Tapeta je skvelý spôsob, ako pridať wow faktor do vašej jedálne, takže sa pozrite na naše top desať nápadov o tom, ako môžete zmeniť svoj jedálenský priestor v okamihu.


Akonáhle ste sa rozhodli pre váš štýl jedálne tapety, uistite sa, že nemáte zničiť dizajn s neporiadok! Pozrite sa na naše nápady skladovanie v jedálni, ktoré vám pomôžu.