Ako si vybrať správny dizajn tapety pre obývaciu izbu

- Jul 04, 2017-

Ako si vybrať správny dizajn Tapeta pre obývaciu izbu


Preč sú dni žiarivo žlté tapety, ktoré si pamätáte z domu vašich babičiek. Je čas dať tapetu ďalšiu šancu ako alternatívu k maľovaniu. Tu je návod, ako si vybrať tapetu, ktorá bude fungovať najlepšie vo vašej domácnosti.


Myšlienka tapety vyvoláva pocity nostalgie pre niektorých. a bolesť pre ostatných. Odstránenie tapety môže byť náročný proces, ktorý robí ľudí prísahou pre tapety navždy. Alebo si len myslia, tapety ako veľké a odvážne kvetinové vzory vhodnejšie pre kasíno ako ich domov. Ale tapeta je na comeback, a tam sú návrhy a štýly, ktoré sa zmestia takmer každý človek chuť.


Je to oveľa jednoduchšie pridať trochu rozmar do domova pomocou tapety, ktorá je zdôraznená drzý alebo ironický objekt. Maľovanie jednoducho nedostane správu tak ľahko. Tradičné tapety dizajn môže okamžite sprostredkovať vážne a formálne náladu.


Tučný tapety výtlačky zachytiť oko, a urobiť vyhlásenie pre majiteľov domov, ktorí chcú prezentovať svoje steny ako umenie. Ale tieto typy dizajnov sa môže stať dátumom a viesť k kupujúcim výčitky svedomia.


Jemné vzory a tie, ktoré napodobňujú organické objekty, majú viac energie a sú menej náchylné na konflikt s nábytkom alebo umením na stene. Pri výbere malých vzorov buďte opatrní, pretože pri inštalácii panelov tapiet vedľa seba môže byť ťažké zoradiť ich.


Tapeta s textúrovaným a vzorovaným vzhľadom môže pomôcť skryť nedokonalosti v povrchu steny. Vyzerajú najlepšie v neformálnej miestnosti ako denník alebo spálňa.