Ako si vybrať tapetu s vašou izbou

- Nov 17, 2017-

Ako si vybrať tapetu s vašou izbou

Teraz by ste mali vidieť kanceláriu. Byť uprostred štyroch vzrušujúcich dizajnérskych projektov (aktualizácie už čoskoro!), Máme vzorky tapiet roztrúsené po celom poschodí a našich stoloch. Žijeme v pastiche vzoru, farby a textúry, ktorá posiela naše zmysly do raja - a my to absolútne milujeme. To znamená, že uznávame ohromnú prekážku pri výbere skvelej tapety. Existuje len príliš veľa možností! Je to ako byť dieťa v cukrárni a povedať: „Môžete mať jeden kúsok cukrovinky. Vyberajte si múdro. “Naša stratégia často zahŕňa Kathy, ktorá si vezme každú tapetu po kancelárii a má náš dizajn-zdatný personál voliť yay alebo nay. Uznávajúc túto výzvu dizajnéra, Kuotes dal dohromady túto zbierku tipov pre výber tapiet, ktoré wows.


Poznajte svoj priestor ako Zadná časť vašej ruky


Aj keď tento prvý tip môže znieť zrejmé, je to pravdepodobne najdôležitejší aspekt výberu tapety. Opýtajte sa sami seba: Na čo sa bude moja izba používať? Spálne majú tendenciu požadovať minimálne, pokojné vzory a tiché odtiene, ktoré vytvárajú teplé a romantické prostredie. Ak ste tapetovanie obývacia izba, kuchyňa, alebo iné zábavné priestor, prijať farby a odvážne vzory na podporu živej energie. Zvážte aj rozsah priestoru. Dlhé vertikálne vzory môžu zvýrazniť vysoké stropy. Menšie, zložitejšie vzory fungujú dobre, keď má priestor veľa okien, dverí a závesov na stenu, ale na veľkých prázdnych stenách môžu byť trochu abrazívne. Vyžaduje priestor pre každú stenu, aby mala tapetu, alebo budete iba akcentovať jednu stenu? Všetky tieto otázky by ste mali vykonať pred zakúpením.


Pri rozhodovaní o tapete existuje mnoho rôznych materiálov. Jemnejšie materiály a textúry by mali byť vyhradené pre miestnosti, ktoré nebudú čeliť príliš veľkému opotrebeniu, ako sú pánske a hosťovské izby alebo jedáleň. Detské izby a zábavné priestory nemusia byť priestorom pre krehké papiere.


Kľúčovým faktorom pri výbere tapety je nájsť vzor, ktorý máte radi, ale nezabudnite, že nie každý vzor, ktorý milujete, bude pre vašu izbu správny. Tu je zoznam niektorých vzorových pokynov, ktoré odporúčame:


- Horizontálne vzory a vzory sa rozširujú a otvárajú miestnosť, ale môžu tiež spôsobiť, že strop sa bude zdať nižší, než je v skutočnosti.

-Vertical vzory alebo vzory, aby strop vyzerať vyššie, než je, a pridať pocit grandiosity priestor.

- Veľké vzory fungujú najlepšie vo veľkých miestnostiach a malé vzory fungujú najlepšie v malých miestnostiach. Ak použijete veľký, priestranný vzor v malej miestnosti, vzor zvýrazní malú miestnosť a premôže priestor.

–Temné vzory spôsobia, že miestnosť bude menšia. Naopak, svetlé tapety sa otvárajú a rozširujú priestor, čím sa zdajú byť väčšie.

- Maska a kvetinové vzory s jemnými čiarami vytvárajú romantickú atmosféru, najmä ak sú použité tlmené alebo pastelové farby.

–Bold, geometrické vzory sú najlepšie pre moderné a moderné izby, zatiaľ čo elegantné damašky a pruhy vytvárajú tradičný vzhľad.


Tapeta je veľké rozhodnutie. Akonáhle sa rozhodnete pre tapetu, to môže byť docela hádka a náklady, aby sa nadol alebo nahradiť. Niektoré jednoduché rady, či budete milovať svoju tapetu? Plán vopred a pásku svoje obľúbené tapety vzorka na strop nad posteľou na dva až tri týždne. Pomocou tejto taktiky to bude prvá vec, ktorú uvidíte každý deň, a posledná vec, ktorú uvidíte pred spaním. Ak ju aj tak milujete, je tu dosť dobrá záruka, že ju budete každý deň milovať na stenách. Ak začnete dostať nočné mory ... no, možno by ste mali vyskúšať iný vzor.


Viac výberu pls navštívte naše webové stránky, vybrať nové zbierky pre váš trh.


www.lancawall.com

Účet: lancavip Passward: lancawall


Ak máte záujem v každom dizajne pls neváhajte nás kontaktovať!


Email: sales08@lancawall.com

Čo je aplikácia: 0086-18058993175