Obývacia izba Tapeta Nápady pre okamžité aktualizácie

- Dec 29, 2017-

Obývacia izba tapety nápady pre okamžité aktualizácie

Obývacia izba tapeta môže vytvoriť úplne nový vzhľad vo vašom priestore. Použite tapetu na pridanie vzoru do miestnosti, na zvýraznenie konkrétnej steny alebo funkcie, na vytvorenie atraktívneho kusu nábytku, ako je napríklad pohovka alebo konzola, alebo jednoducho na doplnenie alebo kontrast s farbami vo vašom systéme. Nemusíte obmedzovať tapetu ani na steny; zvážiť papering chrbty policových jednotiek vytvoriť farebné alebo vzorované pozadie pre knihy, rámy a cetky.

Obývacia izba tapeta môže pridať záujem do priestoru a zmeniť pocit miestnosti, v závislosti na tom, čo dizajn sa rozhodnete. Keď sa rozhodujete pre tapetu pre vašu obývaciu izbu, zvážte zaškrtnutie pruhov v červenej a modrej farbe, ktoré majú uvoľnený vzhľad, ktorý môže požičať miestnosti pobrežný štýl. Široké pruhy v živých farbách nastavia tón pre odvážny, netradičný pocit. Ak máte radi vinobranie tapety a polovice storočia vzory, rozhodnúť sa pre odvážne retro tapety pridať okamžitú energiu do priestoru. Čiernobiele biele tapety, nástenné maľby a faux tehlové tapety vzory sa ukázali populárne v súčasnej dobe, a ten druhý je dobrá voľba pre vytvorenie funkcie múru, bez toho aby sa uchýlili k zrazeniu omietky.

Kvetinové tapety design nemusí byť tradičné, existuje veľa moderných dizajnov, ktoré obsahujú flóry a fauny motívy. Lesná tematika, ako napríklad stromová tapeta, dodá miestnosti náladový pocit - alebo sa vydá na tropickú dlaňovú tlač, aby kývla na slnečnejšie podnebie. Návrhy zvierat nie sú len pre detské izby; môžete pridať znak do vašej obývačky s jemnou vtáčia tapeta alebo motýľ tlač, alebo si nejakú zábavu a vyzdvihnúť vyhlásenie dizajnér tapety predstavovať psy, plameniaky alebo dokonca zebry.

Damaškové tapety ponúkajú klasický vzhľad, ale nakupujú viac moderných verzií v moderných sofistikovaných odtieňoch, ktoré sa cítia sviežo a vzrušujúco.

Ak ste noví visí tapety, choďte na uvedenie to sami. Možno bude pre vás ľahké začať s malou oblasťou, ako je napríklad komínový prsník, aby ste si vytvorili svoju dôveru predtým, ako budete riešiť celú miestnosť. Pozrite si naše video o tom, ako zavesiť tapetu na užitočné tipy.

Dostali ste tieto nápady do nálady na zdobenie? Pozrite sa na naše nápady na tapetu v jedálni a nápady na obývaciu izbu pre kačacie vajcia pre viac inšpirácie.