Naše Top 5 možností pre váš chlapec a dievčatá Izba Wallpaper

- Aug 01, 2017-

Naše Top 5 Voľby pre váš chlapec a dievčatá Izba Wallpaper


Projektovanie chlapčenskej alebo dievčenskej izby môže byť vzrušujúce a zložité. Musíte sa uistiť, že nájdete rovnováhu medzi svojím rozpočtom a štýlom dizajnu s vecami, ktoré milujú a sú nadšení. Tiež chcete zvoliť vzhľad, ktorý je v štýle a je považovaný za chladný. Na Tapeta Tapety a tkaniny, sme sa zaoberajú tapety, okraje a tkaniny na dennej báze a majú najširší výber k dispozícii pre vaše detské izby, rovnako ako možnosti cenových možností, aby vyhovoval vašim každý rozpočet.

Rozhodli sme sa vybrať našich top 5 obľúbených chlapcov a dievčat tapety vzorov, ktoré si myslíme, že sú skvelé pre všetky detské izby. S návrhmi, ako sú tieto budete mať niekoľko možností, rovnako ako výrobcovia na výber.

Teraz môžeme prejsť a vybrať si „typické“ tapety na princeznú alebo dokonca tapety na výstavbu pre vaše detské izby, ale myslíme trochu mimo krabicu. Nič zlého na obľúbenej Disney princeznej, Mickey Mouse, Cars, Disney znakov tapety alebo Nascar tapety atď, ale poďme si iný uhol. Poďme dať svoje deti do motívov, ktoré chcete ozdobiť pridaním osobnosti toho, čo milujú do svojej izby.

Začnime so záujmami vašich detí, čo sa im páči, čo chcú robiť? Vyberte si pár vecí. To vám dáva niekoľko možností, ako pracovať s, namiesto toho, aby museli bojovať len s jednou vecou. Je to niečo, čo chcete, aby vyrastali alebo ste ochotní ho zmeniť za pár rokov. Premýšľajte o tom. Potom si myslím, že farby. Aká je vaša obľúbená farba vašich detí? Dievčatá majú tendenciu držať sa ružovej a levandule, chlapci, dobre, zvyčajne modré alebo zelené. Nezabudnite pridať ďalšie farby, ktoré vám uľahčia prístup k príslušenstvu. V našich návrhoch sa veci trochu premiešame.

Tieto top 5 možností pre každého chlapca a dievčatá izba bude ponúkať návrhy na zdobenie detskej izby a bude zachytiť tému, farebnú schému, osobnosť, záujmy, že každé dieťa môže mať a byť veľký hit s vašimi deťmi, rovnako ako vy ,