Tapety Nápady Pre Prášok

- Jul 26, 2017-

Tapety Nápady pre vaše práčovňa


Počas niekoľkých posledných týždňov sme predviedli oživenie tapiet a ako opäť našiel priazeň u majiteľov domov i interiérov. Či už je to krásna spálňa odetá v pôvabnej Woods tapety alebo použitie tapety v kuchyni, tam je jednoducho žiadne miesto, kde je tapeta zakázané už. Prášková miestnosť je ideálnym miestom na vyskúšanie dramatického doplnku o tapetu, ktorý ohromuje vašich hostí a robí veľký vizuálny efekt. Mnohé práčovne nie sú väčšie ako šatník, čo je ideálne pre oslnivý experiment s tapetami.


Vzhľadom k tomu, práčovňa je často najmenšia izba v domácnosti, to vám umožní používať tapetu v rozsiahlej móde bez zábran. Od pestrofarebných až po elegantné a od odvážnych k podhodnoteným, tu je pohľad na 20 najlepších práčovní v závese tapety!


Striekajúca farba


Kým moderné interiéry sa vyhýbajú používaniu expanzívnej farby, tapetová prášková miestnosť je očividnou a odvážnou výnimkou. Môžete použiť takmer akúkoľvek farbu podľa vášho výberu, a s tapetou, tam je pridaná výhoda pozvať vzor do miestnosti. Výber ako nádherná tapeta Fornasetti Malachite v zelenej alebo regálovej zlatej žltej tapete môže naplniť miestnosť nádhernou farbou a zároveň ju udržiavať sofistikovanú. Výkonné farby fungujú výnimočne dobre v práčovniach s retro, stredomorskými alebo bohémskymi štýlmi.


Chcete pridať nejaké koi ryby do steny práčovne? Možno dávate prednosť klasickému a nadčasovému čiernobielemu vzhľadu? Alebo ste jedným z tých chalanov, ktorí jednoducho nemôžu robiť bez kníh v kúpeľni ?! No, tapeta môže priniesť všetky tieto a oveľa viac do práškovej miestnosti s ľahkosťou. V skutočnosti, tapeta inšpirovaná knižnicou sa rýchlo stáva jednou z najobľúbenejších možností pre malé práčovne a kúpeľne. Tí, ktorí dávajú prednosť elegantnejším a jemnejším témam, si môžu vyskúšať prírodné vzory a vzory s abstraktným dizajnom.