Musíte vedieť pred zdobenie stien

- Jul 30, 2017-

Musíte vedieť pred zdobenie stien


Ako môžem napísať malú miestnosť?

Najhoršia tapeta v tejto situácii by bola tmavo sfarbený papier s malým výtlačkom, hovorí New York designer Fawn Galli. „To robí miestnosť ponurou, ešte menšou a - v tých najdramatickejších prípadoch - klaustrofóbnou.“ Namiesto toho choďte s veľkou fantastickou potlačou, ako je napríklad botanika alebo vták. Nadrozmerný dizajn vytvára optickú ilúziu, že steny sú väčšie.


Kde by som mal vyskúšať malé výtlačky?

Tieto vzory fungujú v miestnostiach, kde chcete pocit pokoja, hovorí Holly Becker, stylistka na Decor8Blog.com. Medzi jej obľúbené miesta patria spálne a priestranné kúpeľne. Jedna námietka: žiadne veľké izby alebo obývacie izby. Tam sa malé výtlačky často strácajú a strácajú sa vo veľkom priestore, čo je problém, ktorý sa dá identifikovať až po tom, čo je papier hotový.


Ako ho predísť príliš drahému?

Urobte jednu stenu v dramatickom vzore a pridajte zrkadlo na stenu naproti, hovorí Lee, ktorý vytvára ozvenu tlače, ale nevyžaduje náklady na papierovanie. Ak sú dizajnérske papiere mimo dosahu jednej steny, zvážte kreatívne možnosti, ako je darčekový obal a papierovanie menších oblastí. „Zbožňujem sériu trompe l'oeil, ktorá obsahuje ročník Penguin Book spines. Použite ho na zarovnanie zadnej strany knižníc s obojstrannou páskou. “(Ďalšie možnosti pre regály sú pútavé farby alebo malé výtlačky, navrhuje Galli, takže poličky po umiestnení kníh nevyzerajú neprehľadne.)


Čo mám robiť v izbách s nízkymi stropmi?

„Pozrite sa na niektoré z tapiet, ktoré sú teraz k dispozícii,“ hovorí Ashlyn Gibson, majiteľ obchodu s dizajnom a oblečením Olive Loves Alfie. Majú intenzívnu farbu v spodnej časti, potom vyblednú na bielu alebo neutrálnu na vrchole, čím dávajú magickú ilúziu vyšších stien. “Vertikálne vzory ako pruhy vytvárajú podobný efekt, hovorí Becker. „Zvážte maľovanie stropov bielej alebo inej svetlej farby, ako napríklad svetložltej alebo modrej farby, aby ste zvýšili výšku.“


Ako napíšem moju spálňu?

Pokrýva len jednu stenu v prefabrikovanej, dramatickej tlači, robí silný vizuálny výrok, hovorí Lee, ale môže zničiť pokojný, pokojný pocit, že väčšina z nás chce v tej miestnosti. Jej riešenie? Papier na stenu, ktorá je za headboard. Potom, hovorí, „maľuj steny, ktorým čelíš v posteli v upokojujúcich farbách.“